30 września swoje święto mają wszyscy chłopcy. W naszym przedszkolu każda grupa świętowała Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły życzenia swoim koelgom oraz wręczyły upominki.Wszystkim chłopcom życzymy zdrówka, uśmiechu, radości i zawsze fantastycznej zabawy! :-)

28 września 2021 roku grupa Misie oraz Biedronki świętowały Dzień Jabłka. Dzieci  rozpoznawały jabłko za pomocą różnych zmysłów - dotyku, węchu, smaku oraz wzroku, poznały także korzyści płynące ze spożywania jabłek.

Grupa Biedronki oraz Misie biorą w tym roku udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała", w ramach którego realizować będą różnorodne zadania, przybliżające dzieciom naszą kulturę oraz wartości patriotyczne. 27 września podczas spaceru zrealizowaliśmy zadanie nr 22 "Eko-Niepodległa" tj.

Biedronki i Jeżyki w tym tygodniu realizują tematy dotyczące bezpieczeństwa. Dzieci wybraly się na pobliskie przejście dla pieszych, by utrwalić zasady obowiązujące podczas poruszania się po chodniku oraz na przejściu dla pieszych.

Nikt nie lubi poniedziałków, ale ten poniedziałek był wyjątkowy . 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To szczególne święto zostało ustalone, by podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej dla rozwoju dzieci.

15 września obchdzimy Dzień Kropki. W tym dniu dzieci z grup Misie i Biedronki poznały historię tego niezwykłego święta oraz odkrywały swoje talenty. Celem obchodów tego dnia jest przede wszystkim rozbudzenie dziecięcej kreatywności i wiary we własne możliwości, bo każdy z nas posiada talent lecz nie zawsze wierzy w siebie.

25 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. To był niezwykły dzień, zwłaszcza dla naszej najstarszej grupy, która żegna się już z przedszkolem a od września będzie kontynuować edukację w szkole. Nasze pięciolatki zakończyły rok śpiewem oraz tańcem. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za miniony rok, który spędziliśmy razem na nauce i zabawie i życzymy samych sukseców w dalszej edukacji.

Dzień dziecka jest jednym z najweselszych dni w przedszkolu. Tego dnia uśmiechy nie schodzą z twarzy dzieci nawet na chwilę. W tym roku każda grupa zorganizowała różnorodne gry i zabawy, nie zbarakło także sportowej rywalizacji . Wszystkie dzieci otrzymały prezenty, które dały im wiele radości.

W życiu każdego człowieka najważniejszymi osobami są rodzice, to im zawdzięczamy całe swoje życie. W naszym przedszkolu 26 maja obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty, czyli Dzień Rodziny. Przedszkolaki z każdej grupy pilnie i chętnie uczyły się piosenek, wierszy oraz tańca. Poprzez występ artystyczny dzieci mogły  wyrazić swoją bezgraniczną miłość do rodziców.

Bal karnawałowy to niezwykły dzień dla każdego przedszkolaka. Maluchy od tygodni planują, jakie stroje założą, w jaką postać się wcielą. W dniu balu wszystkie dzieci przyszły w swoich wymarzonych kostiumach. Wśród gości spotkać można było policjantów, Spidermanów, Batmanów, księżniczki, motylki, kotki a nawet truskawki. Wszyscy chętnie brali udział w tańcach i zabawach przygotowanych przez wychowawców grup. Wspólna zabawa dała dzieciom wiele radości.