25 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. To był niezwykły dzień, zwłaszcza dla naszej najstarszej grupy, która żegna się już z przedszkolem a od września będzie kontynuować edukację w szkole. Nasze pięciolatki zakończyły rok śpiewem oraz tańcem. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za miniony rok, który spędziliśmy razem na nauce i zabawie i życzymy samych sukseców w dalszej edukacji.

Dzień dziecka jest jednym z najweselszych dni w przedszkolu. Tego dnia uśmiechy nie schodzą z twarzy dzieci nawet na chwilę. W tym roku każda grupa zorganizowała różnorodne gry i zabawy, nie zbarakło także sportowej rywalizacji . Wszystkie dzieci otrzymały prezenty, które dały im wiele radości.

W życiu każdego człowieka najważniejszymi osobami są rodzice, to im zawdzięczamy całe swoje życie. W naszym przedszkolu 26 maja obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty, czyli Dzień Rodziny. Przedszkolaki z każdej grupy pilnie i chętnie uczyły się piosenek, wierszy oraz tańca. Poprzez występ artystyczny dzieci mogły  wyrazić swoją bezgraniczną miłość do rodziców.

Bal karnawałowy to niezwykły dzień dla każdego przedszkolaka. Maluchy od tygodni planują, jakie stroje założą, w jaką postać się wcielą. W dniu balu wszystkie dzieci przyszły w swoich wymarzonych kostiumach. Wśród gości spotkać można było policjantów, Spidermanów, Batmanów, księżniczki, motylki, kotki a nawet truskawki. Wszyscy chętnie brali udział w tańcach i zabawach przygotowanych przez wychowawców grup. Wspólna zabawa dała dzieciom wiele radości.

9 lutego 2021 roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wszystkie grupy przygotowały część artystyczną, wypełnioną pięknymi wierszami i piosenkami, poprzez które dzeci wyraziły swoją wdzięczność i miłość do ukochanych Babć i Dziadków. Przykro nam, że z powodu pandemii nie mogliśmy gościć Państwa wśród publiczności. Mamy nadzieję, że z przyjemnością obejrzą Państwo filmiki z wystepów, zamieszczone na naszej stronie na Facebooku.

Grudzień jest magicznym miesiącem w kalendarzu. Towarzyszy mu oczekiwanie na cud Narodzenia Pana Jezusa. Naszym przedszkolakom również udzielił się świąteczny nastrój. Dzieci z radością i zaangażowaniem uczyły się świątecznych piosenek, wierszyków czy tańców a nasze pięciolatki przygotowały świąteczne przedstawienie - Jasełka. Pięciolatki chętnie wcielały się w role oraz prezentowały umiejętności wokalne. Poprzez wystrój, kostiumy i śpiew kolęd dzieci stworzyły magiczną atmosferę, pełną ciepła, miłości i serdeczności.

"6 grudnia jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty, wraca uśmiechnięty"

"HOKUS - POKUS, CZARY - MARY NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ANDRZEJKOWE CZARY!"

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia oraz dzień koloru brązowego. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. ćwiczenia gimnastyczne z misiem, zabawy ruchowe, prace plastyczne, misiowe tańce.

Pasowanie na przedszkolaka to najważniejsza uroczystość w życiu maluchów. Tego dnia stają się pełnoprawnymi przedszkolakami, ponadto to pierwszy występ dzieci.