15 maja, odwiedził nas teatr Magik z Białegostoku z przedstawieniem pt. "Zuzia w Krainie Dobroci". Dzieci poznały historię niegrzecznej Zuzi – dziewczynka zachowywała się tak okropnie wobec bliskich i zwierząt, że w końcu jej chrzestna wróżka przyprawiła jej ośle uszy! Zuzia wyruszyła do Krainy Dobroci, aby dowiedzieć się, jak może się tych szpetnych uszu pozbyć.

04.04.2019 r. z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt.: " Kto Ty jesteś - Polak mały" w wykonaniu Teatru ARENA . Dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą dotyczącą znajomości symboli narodowych, geografii Polski oraz legend. Przedstawienie było przeplatane wierszami patriotycznymi opisującymi miłość i szacunek do naszej Ojczyzny.

Dnia 26.03.2019 r w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Policjanci przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomnieli numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym.

Dnia o7 marca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w teatrzyku pt. "Dzikie gęsi" w wykonaniu Studia Artystycznego ARENA.

W dniu 03 lutego 2019 roku odbyła się zabawa choinkowa dla przedszkolaków.

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z babcią i dziadkiem uczcić ich święto.

W dniach 20 – 21 grudnia w naszym Przedszkolu były wystawiane „Jasełka”. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Po raz pierwszy w aktorów wcieliły się dzieci z grup Pszczółki, Motylki i Sowy. Wystąpiły przed swoimi rodzicami, rodzeństwem i przedszkolakami. Dzieci po raz pierwszy wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa.

05 grudnia grupa Pszczółki wzięła udział w turnieju piłki nożnej w Milanowie. Wszyscy uczestnicy bawili się bardzo dobrze, wrócili do przedszkola z medalami i upominkami.

Dnia 28.11.2018 r. przedszkolaki z grup MOTYLKI i SÓWKI uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Pchła Szachrajka” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie zainteresowań teatralnych dzieci oraz wdrażanie do kulturalnego zachowania się w miejscach odbioru sztuki.

Dzień 16 listopada pozostaie na długo w pamięci bo właśnie tego dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brały udział dzieci z grup Misie, Biedronki, Jeżyki, Pszczółki, Motylki, Sówki oraz rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej