03.07.201 - 04.07.2013 WIZYTA PANI KOSMETYCZKI I PANI FRYZJERKI

W dniach 3 i 4 lipca do naszego przedszkola zawitali kolejni goście- Pani kosmetyczka i Pani fryzjerka.Pani Agata zaprezentowała przedszkolakom przyrządy, urządzenia i akcesoria niezbędne w salonie fryzjerskim, zaś Pani Ela- w salonie kosmetycznym. Niespodzianką był pokaz  modelowania dziewczęcej i chłopięcej fryzury oraz  fantazyjne  uczesania warkoczy  dziewczynkom. Dzieci dowiedziały się o pracy fryzjera w salonie, poznały przybory fryzjerskie, przełamywały strach przed peleryną fryzjerską i suszarką do włosów. Dziewczynki chętnie poddały się zabiegom upiększania dłoni. Wybór lakierów małe kobietki przyprawiał o przysłowiowy zawrót głowy. Przebieraniu w kolorach nie było końca. Natomiast chłopcy zdecydowanie wybrali modne fryzury. Cenione przez dorosłych zawody kosmetyczki i fryzjerki spodobały się wszystkim przedszkolakom. Pani Eli i Pani Agacie serdecznie dziękujemy za złożenie nam wizyty.