06 grudnia 2012 r. Pierwszy Dzień w Przedszkolu

Dnia 6.12.2012 roku dzieci z naszego przedszkola pozostały po raz pierwszy na dłuższy czas
w "Skowronku" bez mamy i taty. Było to nie lada zadanie zarówno ze strony dzieci jak i rodziców.

Miłym akcentem początkowego pobytu w przedszkolu z pewnością była wizyta Świętego Mikołaja.

Po pierwszych otartych łzach, wspólnych zabawach i posiłku wszystkie dzieci zgromadziły się
w największej sali i oczekiwały z niecierpliwością na gościa. Na dźwięk dzwoneczka wzrok dzieci skierował się na drzwi, gdzie stanął Święty. Po gorącym przywitaniu Mikołaj poprosił o pomoc
w przyniesieniu prezentów dla wszystkich dzieci i zaczęło się spotkanie. Rozmowa z dziećmi przebiegała w miłej atmosferze. Odważniejsze przedszkolaki powiedziały wierszyk, zaśpiewały piosenkę. a nawet wykonały ćwiczenie gimnastyczne, aż wreszcie nastąpił oczekiwany moment - ukochany gość przystąpił do rozdawania prezentów. Na każdej twarzy przedszkolaka pojawił się uśmiech, a radość z otrzymanego prezentu była wielka.

Święty Mikołaj, kiedy żegnał się z dziećmi, umówił się na spotkanie maluchami za rok... Czekamy :)