Aktualności

21 lutego 2013 r. Cyrkowcy w "Skowronku"

W poniedziałek grupy "Motylki" i "Biedronki" rozpoczęły cyrkowy blok tematyczny "Kurtyna idzie w górę". Z tej okazji w czwartek zjawili się Cyrkowcy - niezwykli goście długo wyczekiwani przez naszych przedszkolaków. 

Dzieci z wielką ciekawością oglądały występ artystów.

Kalauni z kolorowymi włosami, czeronymi nosami i w barwnych strojach pokazali mnóstwo sztuczek kuglarskich między innymi żonglerkę maczugami, piłeczkami, lewitującym kijkiem (devil stick), taniec z hula hop. Zapraszali również przedszkolaków do wspólnej zabawy. Dzieci mogły dotknąć sprzętu kuglarskiego, spróbować swoich sił w żonglerce czy kręceniu hula. Także panie przedszkolanki dostały szansę, by się wykazać przed swoimi wychowankami.

Zasłużonym brawom nie było końca, a dzieci długo po spotkaniu wspominały gości i deklarowały chęć nauki sztuczek kuglarskich.

Dziękujemy serdecznie Ilononie i Mateuszowi za radosne spotkanie.

Zawsze będziecie mile widziani w naszym przedszkolu.