Jasełka

Dnia 21.12.2021r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez starszaków. Przedstawienie było wyjątkowe.
Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.
Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role.
W imieniu Dyrekcji i Nauczycieli pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, wielu łask bożych, pogody ducha i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.
WESOŁYCH ŚWIĄT!