O NAS

WITAMY NA STRONIE NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA ARTYSTYCZNO- JĘZYKOWEGO "SKOWRONEK"

Szanowni Rodzice, z myślą o Waszych pociechach stworzyliśmy bezpieczne i nowoczesne przedszkole, które funkcjonuje od 06.12.2012 roku. W naszym przedszkolu jest osiem grup:

- Zajączki

- Misie

- Biedronki

- Żabki

- Jeżyki

- Motylki

- Pszczółki

- Rybki.

Najmłodsza grupa Zajączki to dzieci w wieku od 2,5 do 3 lat. Misie to dzieci w wieku od 3 lat. Jeżyki i Biedronki, średnie grupy, to dzieci od 4 lat. Motylki, Pszczółki, Rybki i Żabki to 5 latki.

Posiadamy przestronne i kolorowe, bogato wyposażone sale przedszkolne, które sprzyjają dobrej zabawie i nauce. Wszystkie pomieszczenia są specjanie przystosowane dla małych dzieci.

"Skowronek" to przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa: "mamo, tato, jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie zostawiając dzieci myślimy spokojnie o ich rozwoju, bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. 

Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.