Sala zabaw FIKOLAND

W naszym przedszkolu działa sala zabaw Fikoland.

Sala zabaw o największej konstrukcji zabawowej w regionie. Przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia oraz nastolatków. Fikoland znajduje się w Parczewie, przy ul. Ogrodowej w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznyo- Językowym „SKOWRONEK”.

Fikoland to miejsce, które powstało z myślą o wychowankach przedszkola „SKOWRONEK”, gdzie dzieci miło i aktywnie spędzają czas pod okiem opiekunów. Zajęcia i zabawy w sali wspomagają harmonijny rozwój dziecka, usprawniają koordynację ruchów, rozluźniają zbyt silne napięcia mięśniowe, doskonalą uzyskiwanie ruchów celowych, skierowanych na określone przedmioty, punkty, wyrabiają równowagę, uczą pewności ruchów i odwagi. Ponadto tego typu zabawy rozwijają różnorodne sprawności umysłowe takie jak: spostrzegawczość, kreatywność, poczucie kontroli oraz prawidłowy rozwój sfery emocjonalnej i umiejętność współpracy w grupie a także zdrowego współzawodnictwa.

Posiadamy najwyższej jakości niemiecką konstrukcję wykonaną z wyjątkowy trwałych i wytrzymałych materiałów. Wybraliśmy renomowaną firmę PLAYDAY, która jest europejskim liderem w projektowaniu, produkcji i budowie wewnętrznych sal zabaw na całym świecie. Wszystkie urządzenia posiadają atesty i certyfikaty CE i TUV.  Konstrukcja naszego placu pozwala na zabawę dzieci wraz z rodzicami.

Trzypoziomowa konstrukcja w sali o powierzchni około 400m2 jest wyposażona w:

• zjeżdżalnię falistą,

• zjeżdżalnię spiralną,

• trampolinę,

• strefę armatek pneumatycznych.

• elementy podwieszane,

• wałki bokserskie,

• most linowy wiszący,

• transparętną rurę,

• równoważnię,

• „krokodyle bagno”,

• basen z piłkami,

• sferę mega piłek,

• strefę malucha,

• tor przeszkód.

RODZICOM I OPIEKUNOM OFERUJEMY:

• Organizację imprez urodzinowych dla dzieci;

• Przestrzenną szatnię;

• Barek z kawą, herbatą i ciastkiem;

• Dostęp do internetu WiFi.

Ponadto w przyszłości planujemy otwarcie kina 3D, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

RODZICU ! WYCHOWAWCO !

Nasza sala jest alternatywą dla biernego spędzania wolnego czasu. Aktywność fizyczna i dobra zabawa uczyni twoje dziecko zdrowszym i szczęśliwym. Nasi wychowankowie mają nieograniczony dostęp do sali zabaw FIKOLAND.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola.