Wiosenne spotkanie 28.04.2015r.

Nasze przedszkolaki w tym roku uroczyście powitały wiosnę poprzez przygotowanie barwnego przedstawienia pt. "Wiosenne spotkanie", które odbyło się 28 kwietnia. W przedstawieniu nasi mali artyści wcielili się w różnorodne zwierzęta i owady zamieszkujące wiosenne łąki, pojawił się także kogut z kurami wraz z pisankami, którzy przypomnieli o niedawnych Świętach Wielkanocnych. Dzieci oprócz odegrania bardzo ciekawych i zabawnych scenek, wykonały także radosne wiosenne piosenki ("Kiedy wiosna przyjdzie do nas...", "Kle, kle bocku", "Wiosenny spacerek"). Dodatkowo w naszym wiosennym przedstawieniu pojawiły się zwroty po angielsku oraz piosenka "The weather song". Dzieci do występu przygotowały p. Izabela Dąbrowska i p. Angelika Korniluk.