WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI 10.06.2013 r.

W dniu 1O.06.2013 r. grupa Motylki uczestniczyła w pieszej wycieczce do Biblioteki Pedagogicznej. Jeszcze przed wyjściem z przedszkola dzieci zostały zapoznane z zasadami i zachowania bezpiecznego podczas spaceru jak również w bibliotece.

Dzieci miały możliwośc przejśc między regałami w wypożyczalni i czytelni. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyc bez głosnego czytania. Dlategogo w związku z Rokiem Juliana Tuwina nasi mali goście wysłuchali wierszy "Lokomotywa" ,"Figielek."

Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobic aby móc korzystac z biblioteki oraz co najważniejsze jak szanowac i dbac o książki zarówno te własne jak i wypożyczone.

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY PANI BIBLIOTEKARCE ZA ZAPROSZENIE I MILE SPĘDZONY CZAS...