WYCIECZKA DO TEATRU MOTYLKI I SÓWKI

Dnia 28.11.2018 r. przedszkolaki z grup MOTYLKI i SÓWKI uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Pchła Szachrajka” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie zainteresowań teatralnych dzieci oraz wdrażanie do kulturalnego zachowania się w miejscach odbioru sztuki. Dzieci obejrzały zabawny, pełen magii i iluzji spektakl o złośliwych psotach tytułowej Pchły. Z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły pełną przygód opowieść o małej psotnicy, która ostatecznie naprawiła swoje błędy. Następnie udaliśmy się do restauracji McDonalds’ aby napełnić głodne brzuszki. Po dniu pełnym wrażeń przedszkolaki wróciły szczęśliwe do przedszkola, a niektórzy ucięli sobie małą drzemkę w drodze powrotnej ;)